The Outdoor Retreat

The Outdoor Retreat İsviçre ve İzlanda - Muhteşem manzaralara ve çoğunlukla 5 yıldızlı değerlendirmelere sahip 3 yıldızlı ev gibi oteller / misafirhaneler - Dünya sorunlarına yardımcı olmak için yardımsever bir yer - Düzenli bir misafir olarak kalın veya ücretsiz kalın (ne hakkında olduğunu görün) ve yardım ederek dünya sorunlarını çözün. Doğrudan güvenli rezervasyon sayfamızdan ücretsiz olarak rezervasyon yapabilir veya konaklama isteğinizi belirtebilirsiniz.

Telefon / WhatsApp +41 76 812 00 00

Reception@TheOutdoorRetreat.com

Lütfen oda içi tuvaletimizin olmadığını unutmayın.

İşte sadece bu sayfanın hızlı bir Almanca çevirisi

İsviçre'deki yerimizin manzarası. Daha fazla bilgi için aşağı kaydırın.

İzlanda'daki yerimizin manzarası. İzlanda lokasyonumuzla ilgili özel bilgiler içeren ayrı bir sayfamız var.

Bir şehirde yaşamaktan ve normalde yaptığınız şeyleri maskesiz, kimlik kontrolü vs. olmadan yapamamaktan bıktınız mı? Yoksa potansiyel savaş bölgesinden kaçmak ister misiniz? O zaman her şeye bir mola vermeye ve bir süre kırsalda, örneğin İzlanda'daki küçük bir balıkçı köyünde veya İsviçre dağlarında yaşamaya ne dersiniz? Daha uzun süre kalmak ve dünyayı iyileştirme projelerinde bize yardımcı olmak isteyenler için özel tekliflerimiz var. Sınırlar tekrar kapanmadan gelin.

İsviçre'den fotoğraflar bu sayfanın devamında - İzlanda'dan fotoğraflar:

Çeşitli havayollarının bilmediğiniz bir destinasyondan İzlanda'ya direkt uçuşları hakkında bilgi almak için Play Airline fotoğrafına tıklayın.

fotoğrafı çeken Birgir Steinar

Mükemmel yeri bulduğunuzu düşünebilirsiniz ama gerçekten öyle mi?


10 kişiden 9'u öyle düşünüyor ama burası senin için uygun olmayabilir. Ne tür insanların kaldığını görün.

Normalliğe dönüş


Biz bir konaklama yerinden çok daha fazlasıyız. Normal misafirlerimizin yanı sıra, bizimle dünyayı kurtarmak için stratejiler hakkında görüşmek isteyen arkadaşlar, gönüllüler, etkileyiciler veya düşünce kuruluşları olarak gelenleri ücretsiz olarak kalmaya davet ediyoruz. Amacımız mümkün olduğunca çok misafir ağırlamak değil, sunduklarımızı gerçekten seven ve bizi seven, bu dünyayı önemseyen misafirlerimizi ağırlamak. Çevre, biyolojik çeşitlilik, daha iyi uluslararası ilişkiler vb. gibi konular hakkında. Daha fazla bilgi için lütfen dünyayı kurtarmak bölümümüzü ziyaret edin veya www.biodiversity.vision ve www.https.earth web sitelerimizi ziyaret edin.


Outdoor Retreat konukevi, İZLANDA'daki Snaefellsnes yarımadasında ve Oberägeri ile Rothenthurm arasında, Zürih ve Lucern İSVİÇRE yakınlarındadır.


Düzenli bir misafir olarak geliyorsanız, WhatsApp, yukarıdaki e-posta adresi veya bizi komisyon ödemekten veya bir rezervasyon acentesi aracılığıyla rezervasyon yapmaktan kurtaran rezervasyon sayfamız aracılığıyla doğrudan rezervasyon yapabilirsiniz. İzlanda mülkü, İsviçre Mülkü'nde Kısmi Okyanus Manzaralı Oda (Partial Ocean View Room) olarak listelenmiştir.

İsviçre ve İzlanda'daki Outdoor Retreat.

Konuklar muhteşem doğadan ve hoş atmosferden ilham alır. Tekliflerimizden bazılarının size uygun olup olmadığını görmek için lütfen tam açıklamayı okuyun.

Bu web sitesini gerçekten ziyaret eden ve ne bekleyeceğini bilen insanlar için The Outdoor Retreat, Google'da 4.5 / 5.0'lık neredeyse mükemmel bir puana sahiptir ve bu, yalnızca birkaç incelemeden daha fazlasına sahip bir yer için alışılmadık bir durumdur. Özellikle "Burada ne tür insanlar kalır" bölümüne bakın. Muhtemelen farkı yaratan, kalpten gelen manzara ve konukseverliktir. Ancak ortak tesisler de dahil olmak üzere yerin sınırlamalarının farkında olmak çok önemlidir, bu yüzden lütfen okumaya devam edin.

Bu konaklamadan elde edilecek herhangi bir kar biyoçeşitlilik projesine gidecek, aşağıdaki başlık bağlantısına bakın.

Doğrudan rezervasyon yaparak, ör. +41768120000'e WhatsApp göndererek komisyona para harcanmamasını sağlayabilirsiniz. Ancak isterseniz bir rezervasyon acentesi aracılığıyla da rezervasyon yapabilirsiniz. Kısmi Okyanus Manzaralı Odalar İzlanda'da ve diğerleri İsviçre'dedir. Bir rezervasyon acentesi aracılığıyla bizimle bir oda rezerve ettiyseniz, lütfen WhatsApp veya yukarıdaki e-posta adresini kullanarak rezervasyonunuzu onaylayın. İzlanda konumu hakkında daha fazla bilgi için İzlanda sayfasını ziyaret edin. İsviçre konumu hakkında daha fazla bilgi için aşağıda okuyun.

Açık Hava İnzivası İsviçre

Yaklaşık 1000 metre yükseklikteki Outdoor Retreat, en muhteşem göl ve Alp manzarasının tadını çıkarmak için mükemmel bir yerdir. İsviçre'yi keşfetmek isteyenler için çok sevilen bir nokta.The Outdoor Retreat adını verdiğim evimde beni ziyarete gelenler, burada yaşadığınız için çok şanslısınız diyorlar. Konum ve manzara, insanların İsviçre'nin hayalindeki imajı gibidir. (Bunun sadece kamerayla yakalanması mümkün olmadığı için bizzat deneyimlenmesi gerekir.) Önceki konuklar tarafından şiddetle tavsiye edilir. Tam açıklamayı beğendiyseniz ve ev kurallarını kabul ederseniz rezervasyon yapın.


Birinci sınıf şilteler ve yüksek ilmekli nevresimler gibi konfora önem verilir. Balcony Gym'e ortak erişim, 1,5 banyo, tam donanımlı bir mutfak ve hoş bir oturma odası. Evde olma hissini almalısın.

Oturma odasında yemek alanı, cheminée (sadece ev sahibi tarafından kullanılmalıdır), ev sahibinin ofis alanı, iki kanepe ve dinlenmek, okumak veya sadece manzaranın tadını çıkarmak için rahat bir sandalye bulunur. Oturma odasının önünde aynı manzaraya sahip büyük balkon ve küçük spor salonu bulunmaktadır. Küvetli ve ayrı duşlu bir banyo ve küvetli veya duşlu başka bir banyo bulunmaktadır. Yani normalde bazı tesisler ücretsiz olmalıdır. Elinizin altında tam donanımlı bir mutfağınız var.

1000m yükseklik ve bu FANTASTİK görünümü yapan tam konumdur. (Herhangi bir yöne 1 km giderseniz manzara çok daha kısıtlıdır. Alplere daha da yakın yaşayanlar bu kadar güzel bir manzaraya sahip değildirler;) Güney batıya bakan bu yamaçta harika bir mikro iklim vardır (bazen ocak ayında bile güneşlenebilirsiniz). Zürih, Lucern, Zug gibi diğer yerlerde veya yokuş aşağı Oberägeri kasabasında (3Km) hava bulutlu veya sisli olduğunda güneşin tadını çıkarın. Outdoor Retreat, Aegeri Gölü, Alpler öncesi ve muhteşem Alpler'e bakmaktadır. İyi bir günde Jura dağları da uzaktan görülebilir. Muhteşem manzaranın keyfini çıkarma olasılığınızı artırmak için daha uzun konaklamalar önerilir.

İsviçre'den fotoğraflar:


Burası aynı zamanda İsviçre'nin farklı bölgelerini keşfetmek istemeniz durumunda günübirlik geziler yapmak için harika bir yerdir. (Çoğu yolculuk, farklı rotaları ileri geri alabileceğiniz gidiş-dönüş gezilerine dönüştürülebilir). (Zürih Hayvanat Bahçesi'nden bir fotoğraf) Bu bir otel değil, bazı şeyleri çok, bazılarını daha az sevebilirsiniz. Sadece yastık menümüzü değil, yatak ve pıke/yorgan menümüzü de sorun :) Neden kendi yemeklerinizi bir araya getirip yakındaki tüm restoranların tadını çıkarmayasınız (1 Km artı).

º Lütfen değerlendirmelerin beni bir kaide üzerine koyabileceğini unutmayın. Bazı insanlar beni çok sevebilir. Siz ise benden hoşlanmayabilirsiniz veya beni tanıma fırsatı bulamayabilirsiniz. (Çalışıyor olabilirim veya boş zamanımın tadını çıkarıyor olabilirim). º Aynı zamanda sosyal olan, ancak zamanın çoğunu veya bir kısmını kendinize saklamaktan çekinmeyen misafirleri tercih ederim. Doğa, sağlıklı yaşam, müzik, dans, masaj, okuma, yürüyüş, kar ayakkabısı, kros kayağı, yüzme ve başkalarıyla birlikte olmanın büyük bir hayranıyım. Birlikte ne zaman ve ne yapmak istediğinizi açıkça belirtin. º İnsanların farklı olduğu gerçeğine saygı duyan liberal bir insanım. Ancak, seyahat arkadaşınız (örneğin eşiniz) dahil olmak üzere başkalarına saygı duymuyorsanız, lütfen burada kalmayın veya tutumunuzu değiştirmeyin. º Ben burada yaşıyorum ve sen burada benimle kısa bir süre yaşıyorsun. Sizinle eşitlik temelinde normal bir etkileşimde bulunmak istiyorum. Şaka yapıyorum, fikirlerimi ifade ediyorum ve sizi iyi niyetli bir şekilde iltifat edebilir veya eleştirebilirim. Özel konuşmalarımız özel kalmalıdır.

Çevre dostu

Doğrudan yan taraftaki hayvan dostu çiftlikten yumurta ve peynir ürünleri ve kendi kaynağımızdan gelen muhteşem kaynak suyu, ücretsiz otopark ve ücretsiz yüksek hızlı Wi-Fi.

Yumurta, peynir (- sert dağ peyniri veya daha yumuşak peynir -peynirlerin bakımı 3 ila 12 ay boyunca günlük olarak özenle yapılır) alabilirsiniz. Ayrıca size konserve yiyecekler ve diğer bozulmayan ürünler de sağlayabiliriz. (Süt yakındaki başka bir çiftlikten temin edilebilir.)

Çoğu kişi için bir şey ama herkes için değil

Outdoor Retreat, yeni (inşa 2010) iki katlı bir dairenin içindedir. Çoğu bütçeye uygun seçeneklerimiz var. Ama her halükarda bu daireyi PAYLAŞMAYA istekli olmalısınız.

Özel bir oda seçebilir veya paylaşımda bir adım daha ileri gitmek ve oda paylaşımı kategorilerinden birini rezerve ederek bir odayı paylaşmak isteyebilirsiniz.


Gönüllü programları size gerçekten yardım etme ve aynı zamanda tasarruf etme şansı verir.

Ne rezervasyon yaparsanız yapın, örneğin muhteşem manzaraların tadını çıkarabileceksiniz. oturma odasından, balkondan veya terastan. Özel odalardan Alp Manzaralı Oda en iyi manzaraya ve özel balkona sahiptir.

Özel misafirlerim ücretsiz kalıyor. Aynı anda yardım etmeleri güzel.

Lakeview, gölün çok güzel bir manzarasına sahiptir (ve baştan sona normal tavan yüksekliği) ve Star Room, ana yatağın üzerinde bulutlara, kar, ay veya yıldızlara bakan bir çatı penceresine sahiptir. Bazı kategoriler bir aileyi veya hatta büyük bir grubu barındırmanıza izin verse de, aynı odanın daha az kişi için normal bir konfigürasyonunda, yatakların tamamen farklı bir şekilde düzenlenmesi muhtemeldir. Lütfen tercihlerinizi bize bildirin; grup/çift kişilik/kral ve/veya tek kişilik yataklar için.

Bu bir Day Dream Oteli. Dünyanın tepesinde olma hissi ile gerçekten rahatlamak için bir yer.

Küçük bir balkon spor salonuna sahip Wellness Hotel. Arabanız varsa, havuzlu, jeotermal banyolu ve buhar odası / sauna manzaralı bir Swiss Spa'ya arabayla sadece 30 dakika uzaklıktadır. (Su kaydıraklı yepyeni bir yüzme havuzuna arabayla 10 dakika. Bir su parkına arabayla 30 dakika). Burası sigara, uyuşturucu ve alkolü kötüye kullanmadan yeni bir yaşam tarzına başlamak için harika bir yerdir.

Ayakta kürek çekmek ister misiniz, Morgarten'de bir mağaza ve Unterägeri'de bir tane daha var.

Yerinde harika masaj mevcuttur. Fotoğraf eğitimi mevcuttur. Dinlenmek veya dışarıda egzersiz yapmak ve kilo vermek için ideal bir yer (herhangi bir yoğun programa başlamadan önce doktorunuza danışmayı unutmayın). Profesyonel kürek egzersiz ekipmanları. Çok sayıda yürüyüş parkuru (hemen dışarıda yürüyüş parkuru tabelası). Nisan ayının sonundan itibaren yakınlarda tekne gezileri düzenlenmektedir. Hem çarşaflar hem de havlular minimum 60 derecede yıkanmaktadır. (Ellerinizi kurulamak için temiz havlular (turuncu), mutfağı silmek için sarı havlular, banyo lavabolarını silmek için pembe havlular ve yer için mavi havlular var. Herkesin faydalanması için çok sayıda talimat ve tavsiye etiketi var ve olanaklardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için.

Outdoor Retreat, bir çiftçinin ailesiyle bir evi (daireyi değil) paylaşıyor. Dışarıda inekler (çansız), ördekler, kediler ve tavuklar var. (Daha önce de belirtildiği gibi) doğrudan çiftçiden peynir ve yumurta satın alabilirsiniz. Outdoor Retreat, muhtemelen Zürih'ten gelen insanların uğrak yeri olan en iyi açık hava alanlarından biriyle sınırlanmıştır. (Rothenthurm ve Rothenthurm High Moor mahalleleri, Steinstoss, Morgarten Dağı, Sattel, Hoch Sattle ve Sankt Jost. Restoranlar 10 yönde bulunabilir, Steinstoss (4 Km), Sankt Jost (2 Km), Ländli (2 Km) , Eierhals (1 Km), Oberägeri (3 Km), Morgarten (3 Km), Raten (4 Km), Rothenthurm (5 Km) Unterägeri (6 Km) ve Sattel (7 Km) Yürüyüş, bisiklet, kar ayakkabısı için ideal , su sporları ve kros veya yokuş aşağı (Sattle) kayak Einsiedeln, Bar, Altdorf, Morschach (Spa sadece 30 dakika uzaklıkta), Brunnen, Seewen, Schwyz, Schindellegi, Wollerau, Richterswil, Wädenswil, Pfäffikon (Su parkı 30 dakika uzaklıkta) , Rapperswil-Jona yakın kasabalardır.Zürih, Zug ve Lucerne şehirlere yakındır. Bir ülkenin sunabileceği hemen hemen her aktivite makul bir sürüş mesafesinde bulunabilir. Burası İsviçre'de çok merkezi bir konum olduğu için İsviçre'de bulunduğunuz süre boyunca burada kalmanız sizin için en uygunu olabilir. İnsanlar genellikle buradan günübirlik geziler yapar, Lihtenştayn, Rhinefalls, Andermatt, Interlaken, Luzern ve Zürih'e. İnsanlar burayı sık sık seçtikleri durak ve bir sonraki varış noktalarının Floransa, Milano, Paris, Münih, Prag veya Viyana olabileceği büyük Avrupa turlarında dinlenmek için bir yer haline getiriyor.

ÖNEMLİ. Tatilinizden en iyi şekilde yararlanmanızı istiyorum. Outdoor Retreat, size bir İsviçre rüyası dairesinde kalma şansı verir. İnsanlar genellikle çok etkilenir. Ancak, eğer arabanız yoksa veya buraya sadece manzaranın ve/veya açık havanın tadını çıkarmak için gelmiyorsanız ve/veya kendi başınıza veya yabancılarla birlikte aynı derecede rahat edemiyorsanız, burası muhtemelen size göre değil. Daire için olabilir ve muhtemelen paylaşılacaktır. En yakın toplu taşımaya (yokuş yukarı geri dönüş) 3 Km yokuş aşağıdır. Bir arabanız varsa ve farklı yerleri ziyaret etmek istiyorsanız, burası bunun için de çok güzel bir yer. Zürih, Luzern ve Baden'e 50 dakika. Zug'a 20 dakika. Andermatt, Chur, Lihtenştayn, Avusturya ve Almanya'ya bir saatten biraz fazla. Lugano ve İtalya'ya iki saat. İsviçre'de yetiştirilen herhangi bir kırsal veya banliyö ortamında olduğu gibi, yakındaki tarlaların da ilgili koku ile organik olarak gübrelenmesini bekleyin. Yanımızdaki çiftlikten çok az koku geliyor, ancak komşu bir çiftlik gübre uyguladığında bu koku gelebilir, bu büyük olasılıkla çiftçi yağmur beklediğinde oluyor ve yağmur yağdığında tekrar azalıyor. Bu sizin için bir sorunsa, en iyi seçeneğiniz bir şehirde kalmak, ancak güzel doğayı kaçıracaksınız.

Ölçüm cihazları bu günlerde çalışmıyor, bunu yakında düzeltmeyi umuyoruz. İsviçre lokasyonumuz için yeni ekipman alacağız

Şimdi sensörü, köyümüzdeki tüm evler hidroelektrik ile ısıtıldığı için havanın özellikle iyi olduğu İzlanda'ya yerleştirdik. Özellikle çok az ince parçacık kirliliği var (dünyanın en iyileri arasında - yukarıdaki okumaya bakın). Ölçülen diğer parçacıklar kirlilik değil, denizden gelen tuz, biraz polen ve doğadan gelen doğal toz ve yakınlardaki kuşlar veya bazen çamaşır odasının kapısını açtığım için. İsviçre lokasyonumuza başka bir sensör yerleştireceğiz.

İsviçre'de güneye bakan yamacımızda harika bir mikro iklime sahibiz. Bazen sanki dünyanın farklı bir yerindeymişiz, Mısır'daymışız gibi. Bu, gün ortası veya öğleden sonra güneşinin açısının eğimli dağımıza dik olduğu ilkbahar ve sonbaharda olur. Hava sütunları ısınır ve çevredeki alanlardan havayı karıştırmak için çok az rüzgar varsa veya hiç rüzgar yoksa, rahat bir şekilde ısınır. Hatta Ocak/Şubat aylarında bile sık sık güneşlenebilirsiniz. Yüksek yaz aylarında güneş ışınları daha geniş bir alana yayıldığından ve 1000 metre yükseklikten dolayı sıcaklık konforlu bir şekilde ılıklığı geçmez. Ayrıca, Akdeniz'den gelen ılık bir rüzgar olan Foehn'in (saç kurutma makinesi) alıcı ucunda olmanın avantajına da sahibiz. İsviçre'nin bazı şehirlerini rahatsız eden kirliliğin yanı sıra genellikle bulutların üzerindeyiz. Sonuç olarak, daha alçakta yer alan kasabalar ve şehirler genellikle çok soğuk, çok sıcak, sisli veya puslu olduğunda, burada hava mükemmel olabilir. Aslında kışın burada yaşarken yazın sıcaklığını bile özlemeyiz. Bu, havanın asla soğumadığı anlamına gelmez, ancak yeterince uzun süre kalırsa, hiç ummadığı bir zamanda inanılmaz derecede sıcak günler geçirecektir. Genellikle Alpleri net bir şekilde görürüz, ancak sadece bir gece kalırsanız onları göremeyebilirsiniz. Gelecekte İsviçre'deki hava kalitemiz hakkında bilgi sahibi olacağız, ancak lütfen bunun bazı komşuların şöminelerini kullanmasından dolayı bozulduğunu unutmayın. (Bu olduğunda pencerelerimizi kapatırız).

Ölçüm ekipmanını Münih Nymphenburg'a taşırken bir deney yaptık.

Gerçekten kokusu alınamayan ve bir bakıma en tehlikeli olan hava kirliliğinin -akciğer bariyerini geçtiği ve vücudunuzdaki her hücreyi etkileme potansiyeli ile doğrudan kan dolaşımına karıştığı için- oldukça yüksek olduğu açıktı. şehirde daha sonra The Outdoor Retreat İsviçre'de ve tabii ki The Outdoor Retreat İzlanda'dan çok daha yüksek.