The Outdoor Retreat

The Outdoor Retreat Switzerland & İzlanda - muhteşem manzaralı ve 5 yıldızlı değerlendirmelere sahip 3 yıldızlı ev gibi oteller / misafirhaneler

Telefon / WhatsApp +41 76 812 00 00

Reception@TheOutdoorRetreat.com

Lütfen oda içi tuvaletimizin olmadığını unutmayın.

Amacımız mümkün olduğunca çok misafir ağırlamak değil, sunduklarımızı gerçekten seven ve bizi seven, bu dünyayı önemseyen misafirlerimizi ağırlamak. Çevre, daha iyi uluslararası ilişkiler vb. konularda. Yerimiz, felsefemiz ve projelerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen okumaya devam edin.

Bu sitenin konaklama bölümüne göz atın

100.000 kişi başına günlük yeni teyit edilmiş COVID-19 ölümü

Bu grafiği bir mobil cihazda daha okunabilir hale getirmek için cihazı yan çevirin

İrlanda, herkesin D Vitamini alması için Nisan ayı ortasında bir öneride bulundu. O zamandan beri Covid'den ölüm oranı, Birleşik Krallık'ın aşı kapsamına sahip olmadan düştü. 26 Mayıs 2021 güncellemesi: İrlanda'da 8 gündür 0 ölüm var.

Misyonumuz Biyoçeşitliliği kurtarmaktır. Bunun gezegenimiz için yapabileceğimiz en önemli şey olduğunu düşünüyoruz. www.biodiversity.vision adresine bakın ve lütfen yardım edin.

Uluslararası Biyolojik Çeşitlilik Günü ile bağlantılı olarak yapılan daha fazla video biodiversity.vision web sitemizde de bulunabilir.

Sokağa çıkma kısıtlamaları tarafından öldürülen insan Covid-19'dan 1400 kat daha fazla ayrıntı alıyor

Size kolaylık sağlamak için, Covid-19'un bu zamanlarında İsviçre ve İzlanda'ya yabancı giriş için geçerli olan kuralları özetledik. Ayrıca İzlanda'ya hangi havalimanlarından uçabileceğinizi de listeledik. Aynı sayfada Reykjavik Volkanları hakkında da bilgi paylaşıyoruz. Bir başkentin bu kadar yakınında bir volkanın patlaması çok özeldir. Volkan artık sadece bir yanardağ değil, bir yanardağ gayzeridir. Tıpkı doğal bir su şofbeni gibi davranır, ancak su yerine havada 100 metre yukarı fışkıran magmadır.

Outdoor Retreat konukevi, İZLANDA'daki Snaefellsnes yarımadasında, Oberägeri ile Rothethurm arasında, Zürih ve Lucern İSVİÇRE yakınlarındadır.

Bu günlerde sadece Coronavirüs kapmadığınızı düşünüyorsanız daha uzun süre kalmanızı tavsiye ediyoruz. Bu, birçok insanla temastan kaçınmak istiyorsanız, kalmak için mükemmel bir yerdir. Hatta bir arkadaş olarak veya belirli koşullara tabi olarak ücretsiz kalabilirsiniz, bkz. Think Tank Foundation ve Volunteer Foundation

İsviçre ve İzlanda'daki Outdoor Retreat.

Konuklar muhteşem doğadan ve hoş atmosferden ilham alır. Tekliflerimizden bazılarının size uygun olup olmadığını görmek için lütfen tam açıklamayı okuyun.

Çevre dostu

Doğrudan yan taraftaki hayvan dostu çiftlikten yumurta ve peynir ürünleri ve kendi kaynağımızdan gelen muhteşem kaynak suyu, ücretsiz otopark ve ücretsiz yüksek hızlı Wi-Fi.

Yumurta, peynir alabilirsiniz (- sert dağ peyniri veya daha hafif peynir -peynirlerin bakımı 3 ila 12 ay boyunca günlük olarak yapılır). Ayrıca size konserve yiyecekler ve diğer bozulmayan ürünler de sağlayabiliriz. (Süt yakındaki başka bir çiftlikten temin edilebilir.)

Şimdi sensörü, köyümüzdeki tüm evler hidroelektrik ile ısıtıldığı için havanın özellikle iyi olduğu İzlanda'ya yerleştirdik. Özellikle çok az ince parçacık kirliliği var (dünyanın en iyileri arasında - yukarıdaki okumaya bakın). Ölçülen diğer parçacıklar kirlilik olma eğilimindedir, ancak denizden gelen tuz, biraz polen ve doğadan ve yakındaki kuşlardan veya bazen çamaşır odasının kapısını açtığım için doğal tozdur. İsviçre lokasyonumuza başka bir sensör yerleştireceğiz. .